Adam Kudłacz

Właściciel Press&Web, wydawca

Niezastąpiony handlowiec, a zarazem specjalista DTP, graphic designer i fotograf z artystycznym zacięciem. Cechuje go wyostrzony zmysł analityczny i planistyczny oraz niezłe oko do tego, co ładne. W Press&Web dba, by wszystko chodziło jak w zegarku. Pasjonuje się lotnictwem, któremu – oprócz książek historycznych, nowinek technologicznych i sportu – poświęca każdą wolną minutę. Pilot szybowcowy.

Ewa Kudłacz-Orciuch

Dziennikarz, redaktor, content marketer

Redaktor naczelna magazynu „Inspiro”, dziennikarka portalu PressIt.pl. Content marketer w Press&Web. Reportaże, wywiady i inne formy słowa pisanego to jej najmocniejsza strona (obok wpadania na szalone pomysły). Gadulstwo przekuwa na rozmowy z ludźmi, których wyjątkowe pomysły zawiodły na ścieżkę własnego biznesu. W wolnych chwilach czyta kryminały (najczęściej te skandynawskie) i odkrywa nieznane (najchętniej na piechotę).

Marta Orciuch

Dziennikarz, redaktor, content marketer

Redaktor magazynu „Scandio”, dziennikarka portalu PressIt.pl i Scandio.pl. Content marketer w Press&Web. Skandynawistka, wykorzystująca wiedzę o rynku szwedzkim na gruncie krajowym. Wspiera wdrażanie strategii marketingowych. Wszędzie jej pełno, zwykle tam, gdzie coś się dzieje. Ma rękę do organizacji eventów, dlatego często zapewnia rozrywkę sobie i innym. Planuje podróż do najodleglejszych zakątków Skandynawii.

Anna van Steenbergen

Dziennikarz, redaktor

Redaktor Press&Web i portalu Pressit.pl. W latach 2007-2010 redaktor holenderskiego periodyku o Europie Środkowo-Wschodniej „Ablak”. Z zawodu filolog polski i kulturoznawca, z zamiłowania pisarka, mól książkowy i obieżyświat. W życiu zawodowym wykorzystuje wrodzoną ciekawość świata i szeroką paletę skojarzeń z zakresu kultury popularnej (i nie tylko). Nigdy dobrowolnie nie rozstaje się z książką albo klawiaturą. Chyba że akurat śpi.