strefa biznesu

Pasjonują nas ludzie, bo to od nich wszystko się zaczyna. Bez względu na to, jak dużą firmę prowadzisz i czym się zajmujesz, na pewno masz wiele do opowiedzenia. My wiemy, jak poprzez ciekawą historię przyciągnąć uwagę czytelników i skierować ich prosto do Ciebie, byś mógł rozwinąć biznes i osiągnąć zakładane cele. Mamy pod ręką wiele form contentu i efektywnych narzędzi, które w angażujący sposób zaprezentują Twoją markę i realizowane przez nią projekty.

artykuł publicystyczny

na dowolny temat

artykuł ekspercki

tekst specjalistyczny

i popularnonaukowy

artykuł sponsorowany

advertorial promocyjny

reportaż

podróżniczy, społeczny, popularnonaukowy

esej

popularnonaukowy

literacki i publicystyczny

wywiad

artykuł z elementami

wywiadu

informacja prasowa

notka prasowa

press release

zdjęcie, baner, wideo

w materiale

redakcyjnym

link do strony

w materiale

redakcyjnym

Na press:it możesz opublikować dowolny materiał promocyjny, opracowany przez Twój dział marketingu i PR lub przez naszych redaktorów.

redakcja + publikacja

artykuł
od 180 PLN

artykuł opracowany przez redaktora press:it

profesjonalna korekta

publikacja + zdjęcie/galeria/film/szer/inne

udostępnienie w social mediach press:it (FB, G+)

czas emisji: nieograniczony

publikacja

baner/wideo
od 220 PLN

publikacja materiału w ustalonym artykule redakcji

podlinkowanie grafiki do firmowej strony WWW

czas emisji: 12 m-cy z możliwością przedłużenia

publikacja

artykuł
od 90 PLN

publikacja dostarczonego artykułu

profesjonalna korekta (opcjonalnie)

zdjęcie/galeria/film/szer/inne

udostępnienie w social mediach press:it (FB, G+)

czas emisji: 12 m-cy z możliwością przedłużenia

linkowanie

w materiale redakcyjnym
od 100 PLN

publikacja linku w uzgodnionym artykule redakcji

umieszczenie łącza do strony WWW pod wybraną frazę

czas emisji: 12 m-cy z możliwością przedłużenia

zainspiruj się

reklama natywna czy advertorial?

Advertorial, czyli klasyczny artykuł sponsorowany, to jedna z najbardziej powszechnych form tekstowego przekazu reklamowego. Ponieważ współcześni odbiorcy cierpią na „ślepotę banerową”, artykuł o wiele skuteczniej przyciąga uwagę, zapada w pamięć i może efektywniej skłonić ludzi do określonego działania, np. kliknięcia w link do strony firmy i dokonania zakupu. Publikując artykuł sponsorowany, trzeba zatroszczyć się o jego wyważony styl – tekst zbyt krzykliwy promocyjnie może okazać się równie mało skuteczny jak baner reklamowy.

Reklama natywna to natomiast artykuł, esej, reportaż, wywiad lub inna forma treści, w którą przekaz reklamowy jest wpleciony zdecydowanie subtelniej. Promocja może obejmować przykładowo treść redakcyjną opracowaną w kooperacji z marką albo zamieszczenie w odpowiadającym tematycznie materiale redakcyjnym linku do strony internetowej, zdjęcia lub materiału wideo reklamującego firmę. Reklama natywna bardziej przypomina materiał autorski wydawcy niż wpis sponsorowany (którym nie jest!), odpowiada standardom edytorskim portalu i stanowi integralną część jego treści medialnej. Dzięki temu jest nieinwazyjna i nienachalna, a także maksymalnie angażuje czytelnika – zarówno w treść artykułu, jak i w komunikat reklamowy.

Wartościowa treść, wzbogacona linkiem do strony docelowej, zdjęciami, filmami, szerami z social mediów czy innymi elementami, w każdym przypadku pozwala w łatwy i atrakcyjny sposób przekazać informacje o firmie, jej ofercie czy przedsięwzięciach. Publikacja artykułu sponsorowanego i reklamy natywnej umożliwia realizację priorytetów każdego biznesu, takich jak zwiększenie rozpoznawalności marki, podniesienie jej wiarygodności oraz ukształtowanie pozytywnego wizerunku i renomy, dotarcie do nowych klientów i zbudowanie ich lojalnego grona, aprecjacja sprzedaży, poszerzenie rynków zbytu, pozyskanie partnerów, edukowanie w zakresie oferty i rozwiązań branżowych, stworzenie pozycji eksperta czy zyskanie miana lidera w branży.

postaw na content marketing, który realnie wspiera działalność Twojej firmy na rynku! odkryj możliwości, które zapewniają sukces wizerunkowy i sprzedażowy.

PRZYJAZNE CENY

Wiemy, że content marketing to relatywnie najtańszy sposób promocji. Aby był taki naprawdę, tworzymy spersonalizowane rozwiązania, dostosowane również do niewielkich budżetów. Opublikuj u nas własny artykuł lub zamów jego opracowanie – bez obaw o koszty.

PRZEMYŚLANA STRATEGIA

Myślimy koncepcyjnie, działamy elastycznie i kreujemy idee, które wynoszą Twój biznes na nowy poziom. Publikując u nas, trafiasz do świadomych odbiorców, ceniących wartościowe treści, które pozwalają wejść w prawdziwą, długofalową interakcję z Twoją marką.

ZNAKOMITA KREACJA

Przywiązujemy ogromną wagę zarówno do poprawności językowej i merytorycznej, jak i do chwytliwego przekazu oraz estetyki wizualnej. Dobre treści w oprawie stylowej grafiki zawsze przyciągają uwagę odbiorców i pozwalają Ci osiągać zakładane cele biznesowe.

stwórz z nami angażujący, inspirujący content!

Liczba czytelników press:it stale rośnie – wprost proporcjonalnie do liczby ciekawych tekstów publikowanych przez naszych autorów i kooperujące z nami firmy. Zachęcamy do współtworzenia wartościowej bazy treści, które poszerzają nie tylko czytelnicze horyzonty. Porozmawiajmy o współpracy już teraz – to nic nie kosztuje!