Co robimy?

PressIt to przestrzeń, gdzie pokazujemy, jak pomysłowo wykorzystać content marketing i custom publishing w praktyce, by przełożyć je na realne cele biznesowe.

Dzięki skutecznym narzędziom inbound marketingowym ułatwiamy firmom osiąganie priorytetów, takich jak wzrost sprzedaży, pozytywny wizerunek marki czy lojalność klientów i kontrahentów. Współtworzymy dla nich także zaplecze eksperckie, opiniotwórcze, edukacyjne i reklamowe o szerokim i długofalowym zasięgu.

Dlaczego my?

Od lat eksplorujemy otaczającą nas rzeczywistość. Stawiamy na wartościowe, wysokiej jakości treści w oprawie pięknej grafiki. Tworzymy publikacje web i print, które czytelnikom dostarczają cenną wiedzę i rozbudzają w nich pasje, a firmom pozwalają dotrzeć do odbiorców w przyjazny, efektywny sposób i wejść z nimi w głębszą relację.

Kreujemy i realizujemy projekty, które inspirują, budzą ciekawość i stwarzają całkowicie nowe możliwości. Każdego dnia, wspierając firmy w ich rozwoju, udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych, a naprawdę dobry content is the king!

  • Pełnimy funkcję redakcji outsourcingowej dla wydawców prasy oraz właścicieli portali i blogów.
  • Opracowujemy artykuły prasowe i internetowe, tworzymy notki prasowe, przeprowadzamy wywiady, przygotowujemy newslettery i inne materiały marketingowe, a także grafiki do różnych zastosowań i infografiki.
  • Publikujemy, dystrybuujemy i promujemy treści.
  • Zarządzamy biurami prasowymi.
  • Wykonujemy skład e-magazynów firmowych i tematycznych, katalogów i e-booków.
  • Pośredniczymy pomiędzy wydawcami a reklamodawcami.