Pokaż się

Reklama natywna, wywiad, artykuł sponsorowany, reportaż, video, baner, reklama na portalu lub w prasie – mamy pod ręką wiele form contentu i skutecznych narzędzi, które w ciekawy sposób opowiedzą o Tobie, Twojej firmie czy kreatywnych projektach.

Pasjonują nas ludzie, bo to od nich wszystko się zaczyna. Bez względu na to, jak dużą firmę prowadzisz i czym się zajmujesz, na pewno masz wiele do opowiedzenia. My wiemy, jak poprzez ciekawą historię przyciągnąć uwagę czytelników i skierować ich prosto do Ciebie, byś mógł rozwinąć biznes i osiągnąć zakładane cele.

Sprawdź możliwości

Stwórz z nami angażującą i inspirującą kampanię.
Dotrzyj do tysięcy czytelników PressIt i ciesz się rosnącą popularnością Twojej firmy!

Reklama natywna

Reklama natywna to najbardziej skuteczne rozwiązanie. Reklama tego typu jest nieinwazyjna i nienachalna, odpowiada standardom edytorskim portalu i stanowi integralną część jego treści medialnej.

Bardziej przypomina materiał redakcyjny niż tekst sponsorowany (którym nie jest!), dzięki czemu maksymalnie angażuje czytelnika w treść artykułu, jak i w komunikat reklamowy. Proponujemy 2 rodzaje reklamy natywnej:

Treści redakcyjne

Artykuły tematyczne, reportaże, wywiady i inne formy contentu, w które subtelnie wplatamy przekaz reklamowy. W ramach współpracy przygotowujemy ustalony rodzaj treści o określonej objętości zzs., przeprowadzamy korektę i redakcję oraz zapewniamy publikację ze zdjęciami/filmem (czas emisji artykułu: nieograniczony) i promocję artykułu w social media PressIt (Facebook, Google+).

Reklama display

Publikacja grafiki banerowej lub materiału wideo w odpowiadającym tematycznie materiale redakcyjnym. Przyjmujemy materiały dostarczone do naszej redakcji, jak również możemy na życzenie przygotować grafikę reklamową (standard IAB). Grafiki reklamowe mogą być podlinkowane do strony WWW. Czas emisji reklamy display jest nieograniczony.

Advertorial

Klasyczny artykuł sponsorowany to jedna z najbardziej powszechnych form tekstowego przekazu reklamowego. Wartościowa treść, wzbogacona zdjęciami czy filmami, pozwala w łatwy sposób przekazać informacje o firmie, jej ofercie czy realizowanych przedsięwzięciach.

Publikacja artykułu sponsorowanego przekłada się na zwiększenie sprzedaży, dotarcie do nowych klientów, wyróżnienie na tle konkurencji, stworzenie wizerunku eksperta oraz osiągnięcie innych priorytetów biznesowych.
W ramach współpracy zyskujesz:

  • artykuł sponsorowany o indywidualnie dopasowanej objętości, opracowany przez redaktora PressIt;
  • korektę i redakcję;
  • publikację ze zdjęciem głównym i opcjonalnie galerią zdjęć/filmem (czas emisji artykułu: nieograniczony);
  • promocję artykułu w social media PressIt (Facebook, Google+).

Reklama prasowa

Prasa nie traci na znaczeniu – wręcz przeciwnie! Jest doskonałym narzędziem promocji, budowania prestiżu marki oraz informowania i edukowania czytelników.

Wydajemy własny magazyn Inspiro, a także współpracujemy z różnorodnymi tytułami czasopism custom publishing i tematycznych, w których można skorzystać z takich form reklamy, jak:

  • reklama okładkowa: II, III, IV;
  • reklama na stronę: rozkładówka, 1/1, 1/2, 1/3 , 1/4;
  • reklamy tekstowe: notka, porada ekspercka, artykuł sponsorowany, reklama natywna w treściach redakcyjnych, wywiad, reportaż;
  • packshot produktowy (zdjęcie produktu z krótkim opisem).

Zapoznaj się z Regulaminem i FAQ i informacją o Licencjach i Prawach Autorskich.

Oferta Indywidualna

Szukasz Oferty Indywidualnej dostosowanej do Twoich oczekiwań?

Interesują Cię inne formaty reklam lub chcesz wymienić usługi w pakietach?